Najlepszy ranking produktów
Jaki produkt kupić?
Który jest najlepszy?
Jaki kupić
Wybierz
parametry

Sprawdź
opinie

Sprawdź
ranking
popularności

Wybierz
najlepszą
ofertę
KUPUJ! Najlepsza cena
Generator pary firmy Bosch

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii

Generator pary firmy Bosch

Generator pary to nowoczesne podejście to tradycyjnego żelazka. Jest to urządzenie, które bywa nazywane przez firmę Bosch "rewolucją w prasowaniu". Kompaktowy generator pary, Sensixx`x D190 to idealne podejście do generatorów pary istniejących na rynku.

Para, która produkuje generator ułatwia proces prasowania, a ilość wytworzonej pary zależy od ustawionej temperatury prasowania. System zabezpieczeń wbudowanych w urządzeniu nie pozwala na wytwarzanie pary, gdy generator nie ma kontaktu z dłonią. Dzięki czujnikowi SensorStream w zupełności można kontrolować proces prasowania parą. Generator umożliwia prasowanie, tzw. pełną parą. Za sprawą wysokiej mocy generatora pary, wynoszącej do 3200 W żadne zagniecenie nie będzie problemem dla tego nowoczesnego żelazka. Inteligentne ustawianie temperatury dla wszystkich rodzajów tkanin nie stwarza ryzyka niszczenia czy utraty koloru ulubionej koszuli lub spodni.

Ceramiczna stopa w połączeniu z funkcją AntiShine stanowi o bezpieczeństwie każdego rodzaju tkaniny, włącznie z jedwabiem czy wełną. Głębokie przenikanie pary zapewnia szybkie prasowanie i osiąganie rewelacyjnych wyników w kilka sekund. Wszystko dzięki szybkiemu nagrzewaniu się nowoczesnego funkcjonalnie urządzenia. Funkcja ECO pozwala na oszczędzanie zarówno prądu jak i wody podczas prasowania. Co więcej, wyłączając funkcje pary generator staje się zwykłym żelazkiem. Niewielkiej wagi generator został wyposażony w czujnik, który w trakcie nagrzewania sie żelazka mruga, by świecić przyjemnym światłem podczas pracy w wybranej temperaturze.

Specjalny preparat służy usuwaniu powstającego w żelazku kamienia, przez co żywotność urządzenia jest znaczna."Mocny, dokładny i wytrzymały" tak Sensixx`x D190 reklamuje Bosch. Nie należy pominąć perfekcji wykonania, wpadającej w oko kolorystyce oraz innowacyjności. Generator pary to rozwiązanie idealne dla kogoś, kto czerpie przyjemność z obowiązku prasowania ubrań. Wiele różnorodnych funkcji na pewno zainteresuję osoby, które, na co dzień dbają o dobrze wyprasowane ubrania.

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii