Najlepszy ranking produktów
Jaki produkt kupić?
Który jest najlepszy?
Jaki kupić
Wybierz
parametry

Sprawdź
opinie

Sprawdź
ranking
popularności

Wybierz
najlepszą
ofertę
KUPUJ! Najlepsza cena
Ferguson Ariva 153 Combo

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii

Ferguson Ariva 153 Combo

Jest to uniwersalne urządzenie, które umożliwia dostęp do telewizji satelitarnej, kablowej i naziemnej telewizji cyfrowej. Obecne tunery TV-Sat to nie tylko sprzęt, który ma nam umożliwiać oglądanie telewizji, to coś więcej.

Ferguson obok odbioru telewizji gwarantuje wiele dodatkowych funkcji, w tym możliwość nagrywania kanałów. Niekoniecznie musimy oglądać nagrywany program, wystarczy zaprogramować urządzenie w ten sposób, aby "zapamiętało" nam ominięty teleturniej czy film. Już nie jest, zatem problemem nadawanie dwóch ulubionych seriali w tym samym czasie.

Ferguson posiada wbudowany dysk twardy, którego wnętrze mogą zapełnić także zdjęcia, filmy czy muzyka, którą posiadamy na nośniku USB. Niekoniecznie musi to być nadawany w telewizji program.

Funkcja multiroom umożliwia oglądanie dwóch różnych kanałów na dwóch odbiornikach telewizyjnych. Jeżeli posiadamy w domu więcej niż jeden odbiornik telewizyjny to zakup jednego tunera gwarantuje nam korzystanie ze wszystkich wbudowanych w urządzenie funkcji na kilku telewizorach.

Dostęp do internetu, ponadto umożliwia, za pośrednictwem tunera przeglądać strony internetowe na ekranie telewizora. Facebook na małym telefonie czy na dużym ekranie telewizora, teraz to wszystko staje się możliwe.

Ferguson Ariva 153 Combo to spektrum możliwości. Posiada, m.in. system Small2Big, który umożliwia przesyłanie plików z urządzenia mobilnego, jakim jest smartfon czy tablet bezpośrednio na ekran telewizora. Zaś system Big2Small, działa odwrotnie, umożliwia przesyłanie obrazów czy dźwięków z telewizora na urządzenie mobilne.

Co zaskakujące, wszystkie te funkcję mogą być użytkowane przy stosunkowo niewielkim poborze prądu, który w stanie czuwania wynosi 0,5W.

Jest to niewielkich rozmiarów urządzenie, które możemy ustawić obok telewizora by cieszyć się z jego funkcjonalności. Ferguson Ariva 153 Combo jest to rozszerzona wersja 152 Combo, powstała w wyniku rozszerzania się myśli technologicznej, a także preferencji klientów, którzy pragną być na bieżąco z nowościami technologicznymi.

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii
RANKING - 1 miejsce
Wiwa h.265 pro
Wiwa h.265 pro
129,99zł
RANKING - 2 miejsce
Wiwa DEH265 Memo, H.265
Wiwa DEH265 Memo, H.265
119,99zł
RANKING - 3 miejsce
Wiwa H.265 LITE
Wiwa H.265 LITE
109,99zł