Najlepszy ranking produktów
Jaki produkt kupić?
Który jest najlepszy?
Jaki kupić
Wybierz
parametry

Sprawdź
opinie

Sprawdź
ranking
popularności

Wybierz
najlepszą
ofertę
KUPUJ! Najlepsza cena
Wiatrówka Hatsan 80 STG SAS Quattro Trigger 4.5 mm

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii

Wiatrówka Hatsan 80 STG SAS Quattro Trigger 4.5 mm

Wiatrówka to nic innego jak broń, ale o specyficznym wykorzystaniu. Obecnie jest używana w strzelectwie wyczynowym, w celach rekreacyjnych, doskonale sprawdza się także w trakcie polowań oraz usuwana szkodników, np. z pól.

Nie wymaga się pozwolenia w celu użytkowania wiatrówki jednakże należy ją stosować rozsądnie. Zatem obecnie, prawie każdy może dokonać zakupu wiatrówki, nawet bez wychodzenia z domu, jako że prowadzona jest również sprzedaż tego rodzaju sprzętu, za pośrednictwem internetu.

Wśród popularnych rodzajów wiatrówek użytkowanych w Polsce należą te, które są produkowane przez firmę Hatsan, reklamującą swój sprzęt, jako solidny i w przystępnej cenie. Największym zainteresowaniem cieszą się wiatrówki z serii 80 tej firmy. Prostota i łatwość użytkowania wiatrówki Hatsan 80 STG SAS™ Quattro Trigger 4.5 mm, a także gwarancja wieloletniego użytkowania sprawia, że znalazły one uznanie wśród początkujących jak i średnio-zaawansowanych strzelców.

Wśród elementów charakteryzujących wiatrówki marki Hatsan należy, bez wątpienia, znaczna energia strzału, która umożliwia przebicie puszki, deski czy nawet cienkiej warstwy blachy. Śrut, który jest wystrzelany prze wiatrówkę doskonale nadaję się, zatem, np. do strzelania tarczowego.

Bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału zabezpiecza przed dostaniem się wiatrówki w niepowołane ręce czy podczas jej transportowania.

Nowością w rozwiązaniach marki Hatsan jest system SAS, czyli system absorpcji wystrzałów. Polega on na pochłanianiu energii, jaka tworzy się podczas wystrzału. Zapewnia on zarówno większy komfort użytkowania i powoduje dłuższą żywotność wiatrówki.

Co więcej, regulowany spust Quattro Trigger zapewnia większą precyzyjność strzałów. Sprzęt jest przystosowany do trybu strzelania w charakterze jednego strzału, co oznacza, że nie posiada funkcji strzelania seryjnego.

Pozostałe parametry to: lufa gwintowana, kaliber: 4.5 mm, kolba wykonana z tworzywa sztucznego, długość całkowita: 1135 mm, długość lufy: 450 mm oraz waga: 3200 g.

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii