Najlepszy ranking produktów
Jaki produkt kupić?
Który jest najlepszy?
Jaki kupić
Wybierz
parametry

Sprawdź
opinie

Sprawdź
ranking
popularności

Wybierz
najlepszą
ofertę
KUPUJ! Najlepsza cena
Alternatywa dla tradycyjnych odkurzaczy

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii

Alternatywa dla tradycyjnych odkurzaczy

Coraz częściej słyszy się podczas rozmów z gospodyniami domowymi, że odkurzacze stanowią zbędne wyposażenie domu czy mieszkania, które dodatkowo zajmuję miejsce i pochłania czas.

Z uwagi na fakt, że coraz popularniejsze stają się podłogi drewniane, które nie wymagają używania odkurzaczy, wiele rodzin rezygnuje z zakupu tego sprzętu. Zastępują wtedy pracę odkurzacza używaniem różnych mioteł czy detergentów, np. podczas sprzątania tapicerek.

Jednakże, w związku z wszechobecnym pośpiechem i brakiem czasu na sprzątanie specjaliści wymyślili samodzielny sprzęt sprzątający marki iRobot. Jest to niecodzienny sprzęt, który ma ułatwić zachowanie czystości w domu bez zbędnego zmęczenia czy utraty czasu. iRobot po uruchomieniu posprząta zarówno dywan, parkiet jak i dotrze do każdych, trudnodostępnych krawędzi. W zależności od sprzątanej powierzchni odkurzacz dostosowuje swoją pracę, spośród 40 różnych wariantów zachowań. Dzieje się to poprzez monitorowanie przestrzeni za pomocą wbudowanych w iRobota kamer i czujników. Sygnalizator dźwiękowy o niewielkiej głośności wykrywa zabrudzenia, toteż czasami nie będziesz nawet zdawać sobie sprawy o postępującym procesie sprzątania Twojej przestrzeni.

Odkurzacz marki Roomba zyskuje sobie popularność także dzięki łatwości użytkowania. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, by sprzęt rozpoczął sprzątanie. Tak zwana wirtualna ściana pozwala na zaprogramowanie iRobota, by pracował tylko na wyznaczonej powierzchni. Po zakończonym sprzątaniu sprzęt samodzielnie powraca do stacji dokującej i automatycznie zaczyna ładowanie akumulatora. Możliwe jest także sterowanie urządzeniem poprzez automatyczny pilot, dołączony w zestawie.

Wbudowany podwójny filtr HEPA, który usuwa kurz i alergeny, także z powietrza stanowi gwarancję porządnego sprzątania. Poza tym iRobot to sprzęt niewielkich rozmiarów, co oznacza, że, np. przygotowując posiłek w kuchni iRobot może pracować równocześnie z Tobą, gwarantując Ci czystość. Samodzielna praca i nowoczesne wykonanie i iRobota zainteresuje każdego Twojego gościa.

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii