Najlepszy ranking produktów
Jaki produkt kupić?
Który jest najlepszy?
Jaki kupić
Wybierz
parametry

Sprawdź
opinie

Sprawdź
ranking
popularności

Wybierz
najlepszą
ofertę
KUPUJ! Najlepsza cena
Czym się kierować przy wyborze roweru trekkingowego

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii

Czym się kierować przy wyborze roweru trekkingowego

Rower trekkingowy może w pierwszej chwili kojarzyć się nam z rowerkiem stacjonarnym, przeznaczonym do kształtowania sylwetki w domu. Nic bardziej mylnego, rower trekkingowy to kompromis między rowerem górskim, a rowerem miejskim.

Największym zainteresowaniem na rynku rowerów trekkingowych cieszą się dwie firmy, a mianowicie: Kross Trans Atlantic i Arkus & Romet Gazela. Producenci wiodących marek rowerów reklamują je, jako doskonale sprawdzające się zarówno w mieście jak i podczas wycieczek poza miastem. Wysokiej jakości aluminiowa rama, amortyzator przedni, aluminiowe hamulce, przerzutka tylna z 21 biegami, odporne na przebicie opony, szerokie siodło, czy regulowany wspornik kierownicy to najważniejsze elementy, w które powinien być wyposażony dobrej jakości rower trekkingowy.

Rower trekkingowy 28" KROSS TRANS ATLANTIC Damski 2015 spotkał się z uznaniem wśród klientów ze względu na komfort jazdy. Podążając za najnowszymi trendami na rynku, a także potrzebami potencjalnych klientów firmy specjalizujące się w produkcji rowerów odświeżają swoją ofertę. Inne wiodące marki nie chcąc zostawać z tylu tworzą swoje rowery w oparciu o potrzeby rynku. Zadowolenie klienta i reklama firmy wpływają pozytywnie na możliwość ekspansji.

Dotrzymując kroku firmie Kross chcą wyróżnić się niespotykanym nigdzie elementem, który pozwoli odróżnić ich produkt od konkurentów. Duże koła, wąskie opony czy błotniki i bagażnik to wszystko to, co przyciąga klienta do zakupu roweru do codziennego użytku, a w dodatku w przystępnej cenie. Nie bez znaczenia jest przy rozważaniu zakupu roweru trekkingowego estetyka oraz dbałość o każdy element konstrukcji. Przy zakupie roweru trekkingowego niezwykle ważny jest zakup odpowiedniej do sylwetki ciała ramy. Najlżejsze, a jednocześnie najbardziej odporne są ramy aluminiowe, których cena kształtu się blisko 500 złotych.

Koszt zakupu nowego roweru trekkingowego, waha się od 1000 złotych do kilku tysięcy złotych, toteż przed podjęciem decyzji o zakupie roweru na kilka kolejnych lat warto porazić się specjalisty, który wskaże nam zgodnie z potrzebami niezbędne elementy wyposażenia pojazdu dwukołowego.

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii