Najlepszy ranking produktów
Jaki produkt kupić?
Który jest najlepszy?
Jaki kupić
Wybierz
parametry

Sprawdź
opinie

Sprawdź
ranking
popularności

Wybierz
najlepszą
ofertę
KUPUJ! Najlepsza cena
Czy nosidełka są lepsze od wózka?

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii

Czy nosidełka są lepsze od wózka?

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy jak praktyczne i wygodne może być nosidełko. W przypadku, gdy nie mamy, z kim zostawić naszego dziecka, a na głowie mamy dużo obowiązków poza domem, produkt ten ułatwi nam wykonywanie czynności. Dodatkowym atutem przemawiającym za nosidełkami jest kwestia wygody, zarówno dla dziecka jak i osoby, która je nosi. Na rynku istnieje wiele modeli, różniących się od siebie nie tylko wyglądem, ale również licznymi drobiazgami.

Zwykłe nosidełka ergonomiczne przeznaczone są najczęściej dla dzieci i niemowląt o wadze od siedmiu do dwudziestu kilogramów. Modele te umożliwiają noszenie dziecka zarówno z tyłu jak i z przodu. Nosidełka te nie posiadają usztywnionego tyłu, dzięki czemu plecy naszego dziecka są naturalnie zaokrąglone. Niektóre modele posiadają kieszonki. Plusem tego typu nosidełka jest również kapturek, który podtrzymuje główkę śpiącego dziecka, a także osłania ją od wiatru i słońca. Produkty te są tak skonstruowane, że bez problemu możemy z ich pomocą karmić dziecko. Niektóre modele przeznaczone są tylko i wyłącznie dla niemowląt. Posiadają one specjalną wkładkę, chroniącą delikatny kręgosłup dziecka. Kupując tego typu produkt, musimy mieć na uwadze, iż musi on spełniać normy dotyczące nosidełek dla noworodków.

Zakupione nosidełko powinno być w pełni dopasowane do wagi i wzrostu naszego dziecka. Należy bezwzględnie patrzeć na modele wykonane z naturalnych materiałów. Syntetyczne odpowiedniki mogą wywołać u dziecka podrażnienie bądź stan alergiczny. Warto zawsz mieć na uwadze, że niemowlę ma bardzo delikatną skórę. Nosidełko jest produktem, którego nie używamy, na co dzień. W większości przypadków korzystamy z wózka. Produkt ten przydaje się, zatem w nagłych sytuacjach bądź w przypadku krótkich spacerów. Nosidełko jest również niezbędne na różnego rodzaju wyjazdach, gdzie zabranie wózka jest po prostu nie możliwe. Szukając odpowiedniego modelu należy kierować się wygodą, funkcjonalnością i bezpieczeństwem. Dopiero drugorzędną kwestią jest modny wygląd.

Zobacz nasz RANKING produktów dla tej kategorii