Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Dom i ogród / Wyposażenie i dekoracje / Poza domem / Środki i akcesoria przeciwko owadom /
Trójdzielna pułapka na mole kuchenne, spożywcze Panko 1 arkusz po 3 sztuki., DV03

Trójdzielna pułapka na mole kuchenne, spożywcze Panko 1 arkusz po 3 sztuki., DV03

Parametry:
Producent: Panko
Przeznaczenie: mole, prusaki, karaluchy

Opis:
Skuteczne rozwiązanie Produkty spożywcze są spowite drobną pajęczynką i zauważyłeś śladowe pełzające larwy oraz małe ćmy latające po kuchni zwłaszcza wieczorową porą? To mole spożywcze. Mole kuchenne to niewielkie motyle, których larwy żerują na produktach takich jak kasza, mąka, słodycze. By pozbyć się larw moli spożywczych należy wyrzucić porażoną larwami żywność i wymrozić pozostałą, gdzie oznaki infekcji nie są widoczne. W celu całkowitego zwalczenia moli spożywczych z mieszkania należy zastosować rozwiązań, które pozwolą odłowić dorosłe osobniki. Służą do tego feromonowe pułapki na mole. Jak działa pułapka na mole kuchenne feromonowa Panko?Pułapka na mole spożywcze posiada żeński feromon płciowy owada. Feromon zwabia do puła...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Pułapka na mole kuchenne Panko. Lep na mole spożywcze. Pułapka na mole kuchenne Panko. Lep na mole spożywcze. 4,25 Pułapka na mole kuchenne Panko. Lep na mole spożywcze.
Pułapka na karaluchy, prusaki Vaco 2 szt. Pułapka na karaluchy, prusaki Vaco 2 szt. 9,99 Pułapka na karaluchy, prusaki Vaco 2 szt.


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: