Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Dom i ogród / Wyposażenie i dekoracje / Poza domem / Środki i akcesoria przeciwko owadom /
4Insect Bomb fogger 3x. Środek bomba preparat na pluskwy, pająki, rybiki.

4Insect Bomb fogger 3x. Środek bomba preparat na pluskwy, pająki, rybiki.

Parametry:
Producent: PRIVATE LAB
Przeznaczenie: pluskwy, pająki, rybiki

Opis:
NO PEST 4Insect Bomb fogger. Najkorzystniejsza bomba na owady, środek na pluskwy, pająki, rybiki i inne insekty. Fogger na pluskwy 4Insect bomb to bomba na owady w samouwalniającym się aerozolu do zamgławiania pomieszczeń. Preparat pozwala zwalczyć pluskwy, pająki, rybiki i inne owady w sposób niezwykle komfortowy i skuteczny. Jak działa Fogger No Pest? To banalnie proste! Nie potrzebne już jest szczegółowe poszukiwanie kryjówek owadów. wystarczy jeden klik! Postaw bombę na owady na środku pomieszczenia, wciśnij spust i wyjdź z wnętrza. Całe pomieszczenie już po 10 minutach równomiernie wypełni gęsta mgła insektycydu, która produktywnie pozbędzie się pluskiew w mieszkaniu. Działa już po 15 minutach! Na ile wystarcza bomba na owady No Pest? Pojedynczy kartusz ...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
4Insect Bomb fogger 3x. Środek na pluskwy, pająki, rybiki. 4Insect Bomb fogger 3x. Środek na pluskwy, pająki, rybiki. 114 4Insect Bomb fogger 3x. Środek na pluskwy, pająki, rybiki.
Bomba na pluskwy, pająki, rybiki. Fogger NO PEST 4Insect Bomb 400ml. Bomba na pluskwy, pająki, rybiki. Fogger NO PEST 4Insect Bomb 400ml. 38 Bomba na pluskwy, pająki, rybiki. Fogger NO PEST 4Insect Bomb 400ml.


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: