Najlepszy ranking produktów
Tu jesteś: Komputery / Oprogramowanie / Programy handlowo-księgowe /
Gratyfikant Nexo

Gratyfikant Nexo

Parametry:
Producent: INSERT

Opis:
Gratyfikant nexo to system kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w znikomych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności pokaźnie przyśpieszają pracę, a szeroka sprężystość daje obszerne możliwości konfiguracji. Gratyfikant nexo gromadzi wszystkie funkcje potrzebne w dziale kadr i płac – od prowadzenia rozbudowanej ewidencji osobowej i wystawiania umów o pracę i umów cywilnoprawnych, przez proste i innowacyjne planowanie i naliczanie wynagrodzeń, po generowanie rozliczeń z urzędem skarbowym i ZUS i wystawianie różnych dokumentów kadrowo-płacowych. Najważniejsze możliwości Gratyfikanta nexo: strona główna programu zbierająca najważniejsze informacje o bieżącym stanie rozliczeń kadrowo-pła...
NAJTANIEJ W SKLEPACH:
Gratyfikant nexo Gratyfikant nexo 1195 Gratyfikant nexo
Gratyfikant nexo Gratyfikant nexo 1195 Gratyfikant nexo
Gratyfikant nexo Gratyfikant nexo 1195 Gratyfikant nexo
Gratyfikant Nexo. Gratyfikant nexo - Intuicyjny, bogaty funkcjonalnie system kadrowo-płacowy. Gratyfikant Nexo. Gratyfikant nexo - Intuicyjny, bogaty funkcjonalnie system kadrowo-płacowy. 1537,5 Gratyfikant Nexo. Gratyfikant nexo - Intuicyjny, bogaty funkcjonalnie system kadrowo-płacowy.
Gratyfikant nexo (licencja elektroniczna) Gratyfikant nexo (licencja elektroniczna) 2146,35 Gratyfikant nexo (licencja elektroniczna)


ZOBACZ PODOBNE PRODUKTY: